EUROSTRONG KALİTESİ

En Kaliteli Malzemeler kullanılmaktadır

EuroStrong koltuklarında mevcut en üst kaliteye sahip malzemeler kullanılmaktadır. Gerek kullanılan sünger tipleri, gerekse mekanik veya elektrikli mekanizmalar en üst kalite ve dayanıklılığa sahip malzemelerden seçilmektedir.

Koltuklarımızın oturma kısmında kademeli sünger teknolojisi kullanılmaktadır. Alt tarafta dayanıklı ve yüksek yoğunluğa sahip malzeme kullanılırken, üst katmanlarda ise yüksek konfor ve yumuşaklığa sahip uzun ömürlü malzemeler tercih edilmektedir.

Mekanizmalarımız 120 kg ağırlığa kadar kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılayacak tiptedir. Bakım gerektirmeyen tipte olup çok uzun ömürlüdür.

Özel Geçmeli İskelet Yapısı

Standart koltuklarda kullanılan ve yapıştırma ve çivi-vida ile sabitlenen iskelet yerine, EuroStrong koltuklarda geçmeli iskelet kullanılmaktadır. Fiyat ve üretim olarak daha zahmetli olmasına karşın sağladığı avantajlar çok fazladır.

EuroStrong koltuklarında kullanılan geçmeli iskelet, zamanla gevşemeye, gıcırdamaya daha dayanıklıdır. İzin verilen en üst sınırdaki ağırlıklarda bile bu özelliğini korumaktadır.

Kol dayanakları, standart iskeletlere göre daha sağlam, daha fazla yük taşıyabilme kapasitesine sahiptir.

Elektrik Arızalarına Karşı Dayanıklıdır

EuroStrong koltuklarında kullanılan motor ve güç üniteleri voltaj ve frekans değişimlerine karşı toleranslıdır.

Özellikle ülkemizin belirli bölgelerindeki elektrik kesintilerine, ani voltaj dalgalanmalarına veya frekans oynamalarına karşı tam koruma sağlamaktadır.

Sevkiyat Öncesi Kalite Kontrol

Tüm EuroStrong koltukları sevkiyat öncesinde kalite kontrolden geçmektedir. Koltuğun tüm fonksiyonları ve olabilecek üretim ve malzeme hataları bu aşamada kontrol edilerek, hata oranı en düşük seviyelere indirilmiştir.